Новини

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ФАКТОР НАФТОГАЗ» у серпні 2019 року придбало нафтобазу, що розташована за адресою: Житомирська область, місто Коростень, Білокоровицьке шосе, 24.
     Виробничі потужності нафтобази, дозволять не лише задовольняти потреби для отримання якісних послуг по зберіганню нафтопродуктів, з метою безперебійної реалізації пального клієнтам, а й сприятимуть у створенні нових робочих місць в регіоні тарозширять можливості для задоволення постійно зростаючого попиту на якісні нафтопродукти серед клієнтів нашого підприємства.

________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Повідомляємо Вам що наша компанія є учасником та одими із засновників газової асоціації NGV UKRAINE – асоціація «Природного газу для транспортних засобів України».

Мета асоціації - об'єднати спільні зусилля для створення сприятливих умов розвитку ринку автотранспорту на природному газі – метані.

9.11.2017року від імені асоціації було проведено виставку автотранспортних засобів на природному газі, де були представленні автомобілі на метані з заводським метановим обладнанням вітчизняного виробництва та імпортні автомобілі.